Partneři

Chuchle Arena Praha

Moc děkujeme za možnost využívat vaše prostory k uspořádání naší akce.

Chuchle Arena Praha se nachází na jižním okraji Prahy, na levém břehu Vltavy v městské části Velká Chuchle.

Již více než sto let je nejvýznamnějším dostihovým závodištěm České republiky a v současnosti toto tradiční sportoviště dostává novou podobu multifunkčního areálu koňských sportů, kdy se stává důležitým místem také na mapě českého jezdectví. Dále poskytuje originální prostory pro uspořádání nejrůznějších eventů, ubytování a v neposlední řadě možnost aktivního ježdění v Jezdecké akademii.

Sportovní sezóna s více než dvěma desítkami dostihových dnů a parkurových víkendů trvá zpravidla od začátku dubna do konce října. Konání eventů, ubytování a Jezdeckou akademii nabízí celoročně.

Dům u Agáty

Jsme soukromé registrované zařízení v hezkém prostředí s laskavým, přátelským personálem a s velmi kvalitní péčí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Poskytujeme sociální služby domov pro seniory s kapacitou 37 lůžek, domov pro osoby se zdravotním postižením s kapacitou 5 lůžek a odlehčovací služby s kapacitou 5 lůžek.

Poskytujeme krásné bydlení v prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením a přímým vstupem do zahrady nebo na terasu.

Naším cílem je, aby se u nás klienti cítili za každých okolností příjemně.

Respektujeme způsob života, na který jsou klienti zvyklí ze svého domova a snažíme se zachovat, případně rozvíjet jejich soběstačnost a samostatnost.

AutosEU.com

Jsme entuziasti do budoucnosti elektromobility a rozvíjení nových technologií. Náš startup AutosEU.com se zaměřuje na zprostředkování prodeje a koupě nových či ojetých elektrických a hybridních aut po celé Evropě.

Cílem tohoto projektu je rozšířit elektricky poháněné vozidla do všech koutů Evropy a podpořit tak rozvoj této poměrně nové technologie. Každý si s námi bude moct koupit své vysněné auto z jakékoliv země Evropy. A pokud už nějaké máte a chcete se jej zbavit, můžete také využít naši stránku.

V elektromobilitě vidíme budoucnost, určitý životní styl a možnost vychutnat si rychlou, ale přitom velice pohodlnou a tichou jízdu.

RUMAKO

Jsme česká, rodinná firma založena roku 2012, kdy se z počátku stal naším hlavním obchodním artiklem dovoz exkluzivních dominikánských rumů Oliver & Oliver, jejíž rumy získávají významná ocenění po celém světě.

Kromě oficiálního zastoupení této značky se dnes zaměřujeme také na objevování a přímý dovoz nových rumů a dalších světových destilátů.

Naše rumové portfolio doplňují značky Sister Isles z ostrovů Svatý Kryštof a Nevis, The Real McCoy z Barbadosu, Compagnie des Indes a World’s End Rum, které vyhledávají ty nejlepší ty nejlepší rumy prakticky po célé karibské oblasti.

Conseq Investment Management

V současné době je skupina Conseq největším nezávislým investičním manažerem v České republice. Zaměřuje se na služby pro retailové, institucionální a soukromé investory, pro které zajišťuje širokou škálu produktů od penzijního spoření přes investice až po individuální správu aktiv a emise.

Conseq Investment Management je již několik let pevnou součástí českého kapitálového trhu a v posledních letech úspěšně proniká i na polský a slovenský trh. Do dnešního dne si získal důvěru více než 500 000 klientů, kterým spravuje aktiva v hodnotě přesahující 80 miliard korun.

WIA

Jsme WIA. Kvalitní připojení k internetu poskytujeme již 19 let. Připojíme i Vás. Kabelem, vzduchem i optikou, za pomocí spolehlivých a inovativních technologií. Nezáleží na tom, zda jste domácnost, firma či nadnárodní korporace. A umíme toho mnohem víc! Televize, bezpečnost, hlas i datová centra.

Modrý Anděl

Modrý anděl je ryze česká společnost, která je na trhu přes 15 let. Naší misí je klientům zprostředkovat služby přeprava osob, odvoz vozu, kurýr v té nejvyšší kvalitě. S námi jezděte bezpečně, spolehlivě a pohodlně.

Taxi, Odvoz vozu, Kurýr