O akci

Akce se nám blíží!
Zbývá do ní:

Dní
Hodin
Minut
Vteřin
2. ročník Chuchelského vinobraní již začal.

Pokud toto čtete a ještě tady nejste, tak honem dojeďte to Velké Chuchle a užijte si tuto akci s námi.

Těšíme se na vás!

Chuchelským vinobraním chceme především docílit, aby se oživil kulturní život především ve Velké Chuchli, ale i v blízkém okolí. Minulý rok měl proběhnout již 2. ročník, ale ten byl z důvodu vládních opatření zrušen.

Rozhodli jsme se tedy, že když se již nyní situace lepší, je na čase, abychom se všichni po tom roce a půl sešli a pobavili se společně. 

Tento rok je opravdu nabitý. Tak si kupte vstupenky a přijďte, ať vám nic neunikne.

Zde jsou nějaká čísla vztahující se k akci

0 .
Ročník
0
Připravených skleniček
0 +
Stánkařů
0
Interpertů
0 +
Zážitků

FAQ - Nejčastěji kladené otázky

Ano mohou. Je však nutné, aby byla na vodítku a ideálně měla i náhubek.

Jelikož bude akce probíhat hlavně ve venkovních prostorách, budete si moct zakouřit téměř všude. Budeme však rádi, když s tím nebudete obtěžovat okolí.

Ano možné to je. Každý návštěvník dostane identifikační náramek a vstupenku, kterým se při svém návratu na akci prokáže.

Ano. Ve vnitřních prostorách tribuny jsou záchody v prvním i druhém patře a všechny budou otevřené. 

Na akce je možné dostat se několika způsoby:

 1. Autem:
  Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat do Malé Chuchle a Lahoviček. Po projetí Lahovičkami (ulicí Strakonická) zabočíte před mostem vpravo dle značení, po komunikaci (oranžová značka Závodiště Chuchle) a pojedete po ulici Výpadová. Až dojedete k mostu (Pražský okruh) dáte se z výpadové ulice doprava do ulice Přeštínská a na jejím konci zahnete doprava do ulice Radotínská. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k vlakovému nádraží Praha – Velká Chuchle, naproti jemuž je parkoviště před točnou autobusů MHD.
  Parkovné: 50 Kč.
 2. Autobusem:

  Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

  Linky č. 129, 241 a 318 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, ulicí Radotínskou).

 3. Vlakem:
  Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka „S7“ Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví ve stanici Praha-Velká Chuchle, 200 metrů od hlavního vchodu závodiště. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.

Areál budeme otevírat ve 13 hodin a první vystupujícím bude Cimbálová muzika Trnka, které na hlavním pódium zahraje od 13:15

Akce bude končit programem cca ve 21:35, po koncertu PSH. Následně bude možnost do 22:30 postupně odcházet z areálu.

Jistě že ano! Na všechny jsme mysleli. Děti budou mít po celý den připravenou spoustu aktivit. Můžou se těšit na sportovní vytížení v podobě různých soutěží, fotbalu, aerobicu, stolního tenisu, střílení z luku, malování na obličej, kreativní dílny a dalších. Zároveň je pro ně připravenou několik jednotlivých vystoupení a workshopů. Podívejte se na náš program a dozvíte se víc.