Interpreti

Jaroslav Uhlíř s kapelou

Jaroslav Uhlíř s kapelou

14:35 - 15:30

Jaroslav Uhlíř je český skladatel populární a filmové hudby, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor. Společně se Zdeňkem Svěrákem dnes patří mezi hlavní představitele české hudební scény.

Spolu s kapelou na vinobraní zahrají písně jako například „Když se zamiluje kůň“, „Dělání“ či „Severní vítr je krutý“ a další. 

PSH

PSH (Peneři strýčka Homeboye)

20:30 - 21:30

PSH neboli Peneři strýčka Homeboye je česká rapová skupina a je považována za jednoho zakladatelů tohoto žánru v ČR a dnes již za živoucí legendu. Tvoří ji 3 členové a to Orion, Vladimir 518 a DJ Mike Trafik.

Můžete se těšit na hity jako například „Vim já?“, „Můj rap, můj svět“ nebo „Já to říkal“ a další. 

Cimbálová kapela Trnka

Cimbálová muzika Trnka

13:15 - 14:00, 15:40 - 18:00

Cimbálová muzika Trnka vznikla v roce 2013. Její repertoár tvoří písně z oblasti Valašska, jižní Moravy a Slovenska. CM Trnka vystupuje na akcích v České republice i zahraničí, doprovází folklórní soubor Vonička.

Na její tvorbu, se můžete podívat ZDE a nebo na jejich webových stránkách CM-TRNKA.CZ.

Mladí a Neklidní

Mladí a Neklidní

čas vystoupení doplníme

Inscenace Mladí a Neklidní z Divadla Na Maninách si pro vás připravili koncert nejkrásnějších melodií popové hudby, zpěvu a tance v podání nadaných, neklidných a mladých lidí, kteří v doprovodu 9členné kapely s krásnou saxofonistkou.

Více informací se o nich můžete dočíst na webu Divadla Na Maninách.

Justin Case

18:35 - 19:00

Justin Case je český rapper a hudebník, který patří k mladší generaci tohoto žánru. Jeho tvorba navazuje na aktuální problémy ve společnosti a vnitřní prožitky člověka, který přes překážky a nástrahy chce uspět v tom, co dělá. 

Do jeho repertoáru „tracků“ patří například „Lítám v tom“, „Podkladdna“ či „Bez ní bude líp“, které mimo jiné na akci zahraje.