Doprovodný program

Bublinová Show Matěje Kodeše

17:10 - hlavní pódium
18:05 - bubbling a workshop v dětské části

Bublinář Matěj Kodeš je profesionální umělec, který patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně. Jeho bublinová show dokáže nadchnout dětské i dospělé publikum.

Za svoji kariéru nasbíral nespočet světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den.

Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE (Trend Event – největší B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu).

Bublinář Matěj Kodeš sklízí úspěchy u malých i dospělých diváků doma i v zahraničí. V poslední době měl příležitost předvést své umění například v Kataru, Kuvajtu, Rusku, Indii, Estonsku, Holandsku, Hong Kongu, Šanghaji, Rakousku, nebo na Maltě.

Na Chuchelském vinobraní se můžete na jeho 20 minut dlouhé vystoupení, hodinový workshop především pro mladší publikum. 

Ohňová show ILUSIAS

19:40 - 20:00

VYSTOUPENÍ, KTERÁ MAJÍ JISKRU.

Tanec s plameny, hra světel a tmy. Strhující hudba, podmanivé choreografie. Ohňové show, které vás uchvátí. To vše se zárukou naprostého bezpečí.

Spojujeme tanec, akrobacii a bojové umění s ohněm a pyrotechnickými efekty.

Dlouholetá praxe a spolehlivá technika zaručuje bezpečné vystoupení v interiéru i exteriéru.

Používáme rekvizity od nejlepších výrobců a navrhujeme i vlastní.

Na Chuchelském vinobraní se můžete těšit na vystoupení ,,Royal Fireshow“ v délce přibližně 20 minut. A co že to vlastně je?

Něžná baletka balancuje s hořícím deštníkem. Oživlá socha dávno zapomenuté královny upevňuje moc silou plápolající koruny. Služebnice ohně roztáčejí své živelné umění a připravují se k rozhodujícímu tanci. Vrátí se do království kouzlo plamenů?

AEROBIC TEAM Praha

17:50 - hlavní pódium
18:35 - přednáška
celodenní program v dětské části

V roce 2020 uplynulo 20 let od založení klubu sportovního aerobiku AEROBIC TEAM Praha. AEROBIC TEAM Praha byl založen v roce 2000 trenérkou a choreografkou Veronikou Buriš (Vrzbovou) a prvních deset let fungoval pod záštitou TJ Sokol Chuchle. Od roku 2010 využívá svou provozovnu v areálu K8 ve Velké Chuchli.

Za 20 let své existence se z malého družstva aerobikových nadšenců stal jeden z nejlepších a nejúspěšnějších klubů nejen v České republice, ale také na světové úrovni. Od roku 2002 jsou závodnice AEROBIC TEAM Praha členkami reprezentace České republiky a s každoroční pravidelností obsazují medailové pozice na mezinárodních soutěžích. V roce 2007 přivezli do Velké Chuchle první titul Mistrů světa, a to dokonce hned dva. Za 20 let svého působení na poli sportovního aerobiku získaly závodnice AEROBIC TEAM Praha neuvěřitelných:
70 titulů Mistrů České republiky
19 titulů Mistrů Evropy
17 titulů Mistrů světa

Na Chuchelském vinobraní si pro návštěvníky připravili jak sportovní vystoupení na hlavním pódiu, tak také program pro děti v dětské vnitřní části.

Pan Kravata

13:45 - balónkové vystoupení v dětské části
15:35 - hlavní podium
16:25 - kouzelnický a balónkový workshop

Profesionální kouzelník a bavič Pan Kravata se věnuje kouzlení již 22 let a posledních 11 let se díky skvělým ohlasům začal věnovat výhradně dětskému publiku, a to nejen jako dětský kouzelník, ale i jako balónkář, klaun a moderátor akcí pro děti.

Kouzelník nabízí originální vtipná vystoupení, která kromě kouzlení mohou zahrnovat i tvarování zvířátek z balónků, moderování či klaunskou zábavu.

Vystoupení kouzelníka budete moct sledovat na Chuchelském vinobraní na hlavním pódiu. Zároveň bude mít pro děti připravené také menší vystoupení v dětské části a bude je učit různým trikům a také například modelování balónků.

Sportovní akademie Praha

celodenní program v dětské části

FOTBALOVÁ A SPORTOVNÍ AKADEMIE Praha 5, z.ú. má v úmyslu se zaměřit na všeobecný sportovní trénink dětí a mládeže, a to již od přípravky po dorost. Děti se ve FASA Praha 5 v duchu hesla „Kdo si hraje, nezlobí“ budou učit nejen fotbalovým, ale především dalším sportovním dovednostem, v současné době již probíhá pravidelná plavecká průprava. Děti se mají možnost u nás naučit samostatnosti v rozhodování při konkrétních situacích, současně budou vedeny k týmové spolupráci, kde se jim od prvopočátku vštěpují myšlenky a návyky, jež jim do budoucna pomohou snáze se zorientovat a vyřešit mnoho životních situací. V týmu budou postupně spolupracovat nejen se svými vrstevníky, ale rovněž se staršími dětmi, kdy se budou učit vzájemnému respektu vyslechnout názor staršího a zkušenějšího, ale také se posouvat do role, kdy oni sami předávají své dosavadní zkušenosti mladším kamarádům. Při trénincích se rovněž děti seznamují se zásadami elementární slušnosti, zdravé soutěživosti, motivace, ctižádosti a „Fair Play“ obecně – závist, zloba nebo nezdravá nesportovní agresivita nemá ve FASA žádné místo.

V neposlední řadě již první půlrok činnosti v bratské FA AZ Praha jasně ukazuje, že akademie má svou velmi významnou roli v boji proti patologickým celospolečenským negativním jevům, které jsou, bohužel, každodenní součástí dnešního běžného života. Děti se ve FAAS Praha 5 aktivně zabaví, dělají něco, co je baví, v čem mohou vyniknout, nenudí se, díky čemuž je tak mnohem menší riziko např. inklinace k drogám, kriminalitě, gamblerství či dokonce kriminalitě.

FA AZ a pevně věříme i bratrská FASA Praha 5 tak bude doplňovat vhodným způsobem základní a hlavní společenské poslání školy a rodiny, tedy výchovu zdravých, slušných a vytrvalých mladých jedinců, kteří mohou být velkým přínosem pro společnost.

Petra Oertlová

celodenní výstava v útrobách tribuny

Petra Oertlová je známá pod svou přezdívkou či uměleckým jménem Oe.

Její vášní je tvorba abstraktních děl. Rozhodnutí udělat z toho i zdroj své obživy padlo ale až půl roku před jejími 30tými narozeninami. Deset let před tím se živila manažerskými pozicemi v běžném pracovním módu 9-5, 20 dní dovolené na rok. Jako typickou vodnářku ji těchto 10let dovedly k vyhoření a jako 29ti letá začala vše rekapitulovat a přemýšlet, co může změnit. Tenkrát byly její myšlenky takové, že nechce skončit jako svobodná 30tka s hypotékou a prací, která ji už nenaplňuje. Něco musela změnit. Rozhodla se tedy, že skončí v práci a pokusí se uživit pouze abstraktní tvorbou. Pro mnoho lidí by to byl nezodpovědný krok, ale pro ni nejlepší předčasný osobní dárek k 30tým narozeninám. Život umělce na plný úvazek s sebou nese svá úskalí, ale je šťastná a svou energii přenáší i do svých děl.

Za rok nasbírala spoustu spokojených zákazníků, někteří už mají jejich děl několik. Letos podruhé spolupracuje s Golfcentrum Open Tour, kde je její obraz jako cena za Hole in One. Navazuje spolupráci s několika developery, včetně zahraničních. Momentálně hledá ateliér v Praze a snaží se tak posunout dál. Na podzim / zimu plánuje první výstavy.

íká, že finálním autorem jejich děl jsou její zákazníci, protože každý v tom vidí ,,to své“ Budete to i Vy?

Tiger Team

celodenní školička bojových umění a vystoupení na hlavním pódiu

Jsme klub bojových sporů a umění. Od rokou 1999 cvičíme  na Praze 4 Jiu-Jitsu Kickbox, Brazilian Jiu-Jitsu a MMA. Cvičí u nás jak děti od 4 let tak i dospělí důchodového věku. Máme i velké úspěchy na závodech.

Ukázky na festivalu budou zaměřené na Jiu-Jitsu ale také ukážeme Kickbox.

TCM INSTITUT

přednáška v malém paddocku od 17:40

TCM INSTITUT je vzdělávací zařízení, které již více než 15 let poskytuje kvalitní výuku v oblasti tradiční čínské medicíny.  Našim cílem je vzdělávání a výchova budoucích terapeutů s profesionálním a empatickým přístupem ke svým klientům. V České republice se jedná o nejucelenější systém výuky v oboru tradiční čínské medicíny s akcentem na praktické zvládnutí učiva. Hlavní studijní program se jmenuje Škola tradiční čínské medicíny – Studium pěti dovedností a budoucí terapeuty učí umění pěti hlavních metod tradiční čínské medicíny: akupunktuře, fytoterapii (léčba bylinnými směsmi), dietetice (léčba stravou), cvičení qigong a masážím tuina.

TCM INSTITUT zároveň pořádá řadu seminářů pro širokou veřejnost, zaměřených např. na dietetiku, ženské potíže a neplodnost, alergie, nachlazení či ryze praktické kurzy qigongové či tuina praxe. Více na www.tcminstitut.cz

V Praze působí také klinika tradiční čínské medicíny TCM CLINIC, která pomáhá pacientům s mnoha neduhy, se kterými si leckdy ani moderní medicína neví rady. Více na www.tcmclinic.cz

Stand Up Show - Tigran Hovakimyan, Jiří Jakima

vystoupení na hlavním pódiu od 18:10

Komici z televizního pořadu Comedy Club Tigran Hovakimyan a Jiří Jakima přijíždí do vašeho města, aby bez obalu rozebrali téma muži versus ženy.

Chtěli jste vždycky vědět, co si my muži myslíme o něžném pohlaví, ale báli jste se zeptat? Potom je stand-upová komediální show “Muži o ženách” právě pro vás!

DJka luMichell

22:00 afterparty v Malé sázkovce

Djka luMichell začínala v DJské formaci Pussycats v roce 2004 v legendárním klubu Face2Face. Později se osamostatnila a rozšířila svůj repertoár z původního R`n`B, hip-hopu, oldschoolu, a funku také o electro, house, latino a dancehall, kterými zpestřuje své sety. 

Zahrála si v předních pražských i mimopražských klubech, z pražských určitě stojí za zmínku residentní Chapeau Rouge, kde má pravidelné úterní party „Partylicious“ od roku 2006. Dále jste ji mohli slyše ve vyhlášených pražských klubech jako Roxy, Radost FX, Le Valmont, Epic, Duplex, Ace, Mecca, Fashion club, SaSaZu, palác Akropolis, Retro music hall, Lávka, Žluté Lázně, M1 a mnoho a mnoho dalších.V Retro Music Hall si zahrála po boku legendárních Mobb Deep (New York, USA), dále jste ji mohli slyšet na 1.vyročí českých MTV awards, při předávání hudebních cen Anděl v roce 2007, na Filmovém festivalu v Karlových Varech, na České miss/Miss aerobic a mnoha dalších skvělých akcích.


Z mimopražských klubů pravidelně hostuje v plzeňském Dominik café, hradeckém La Fabrique, českolipském Luxoru, brněnském klubu Eleven a HiFive a mnoha dalších. Její sety si mohli návštěvníci poslechnout také v Hradci Králové (LaFabrique), Písku, Liberci, Litvínově, Mostě, Teplicíh, Zlíně, Prostějově, Ostravě, Brně (HiFive, Eleven club) a dalších mnoha městech ČR. 

Ze zahraničních gigs má nejraději akce v legendárním bratislavském klubu Trafo. Ráda vzpomíná na účinkování v klubu Bonsai na pobřeží Rumunska, gig v německém OJSC klubu v Riese a především na legendární mejdan Juicy s djem Mosakenem ve Vídni.


Zúčastnila se DJské soutěže Party Kingz, kde si zahrála spolu s předními party DJs, a v posledním ročníku se umístila v TOP 5 CZ/SK party djs. V roce 2012 získala těsné druhé místo v Hip hop olympiádě. V roce 2015 a 2016 jste ji mohli slyšet na Chapeaourouge stagi na legendárním HIP HOP Kempu.

V současnosti ji můžete slyšet na jejích pravidelných Partylicous akcích v klubu Chapeaurouge,  na čtvrtečních a víkendových akcích SWERVE v novém krásném klubu Ace a legendární Radosti FX, hostuje také na akci FX Bouce v Radosti Fx, jedna středa v měsíci patří tanečnímu klubu Epic, a o víkendu ji zastihnete bavit davy také v klubech Le Valmont a Fashion.


Pro luMichell je největší satisfakcí, když se lidé na jejích parties dobře baví, a energii, kterou jí předávají svým tancem, se jim snaží mnohonásobně vrátit tím nejlepším, co urban music nabízí. Její sety vás určitě nudit nebudou, protože vám naservíruje pestrou směsici toho nej ze všech urban stylů, které prostě musíte slyšet!